Uklízení jen pro něco! A něco vííc

24. srpna 2012 v 17:24 | Borínka Stefanie |  My Diary
Ahoj , tákže napadl mě takový článek ....
Uklízení jen za něco týká se to mého dne :D
Táák dnes jsme uklízela kuchyň celou a z nechutí ...
Takže jsme uklézela jen pro něco pro odměnu to je docela tučné prémie .
Divný název jelikož nepracuji , ale dostanu je za to že jsme uklízela navíc .
Půjdem do hospůdky která je v naší vesinici aaa jdem v šest.
Dnes jsme z Týnkou venku nebyla tak nevím chtěla jsme vám napsat,
že konečně rozjedu příběhy už něco mám ve wordu
Takže to jsme dám do cč , ale budu ještě zdržovat :D
Dám vám sem příběh s názvem když náctiletí sní ,
a píšu ještě Oslinivá Essence.
Ale tu ještě nemám napsanou kouknu se jestly má cenu to jsme dávat moc toho tam nemám ..
Té Essence mám fakt kousíček tak a vy máte za úkol ,
mi říct který je lepší toho prvního je samozdřejmně víc ale tak co už :)))


To by nešlo ! Přece musí existovat ideální kluk ne ? Líčila do telefonu , Elena své kamarádce Ritě . No když si to tak vezmeš asi ne, kluci z naší třídy jsou pitomci když z někým z nich chodím tak , ...Tak se cítím divně kdykoli kolem mě projde hezčí holka a můj kluk se na ní se zájmém podívá . Odpověděla Rita . Hm... Zamyslela se Elena . No jenže je to porblém Rito . Jsi vysoká ,blondýnka a jsi krásná a nikdo ze třídy na tebe nemá což já jsem , em hnusná bruneta o kterou nikdo ani pohledem nezavadí . Vylíčila jí Elena své pocity . Ale nech toho Eleno ! Jsi hezká , a prostě se jen neumíš moc zapojit zkus být opravdu náctiletá holka ! Zkus být trošku šílená a pak holka jako já zanikne . Polichotila jí Rita . Dobře jak myslím já musím jít ahoj pokládám . Ahoj rozloučila se Rita . Elena padla do postele a snila o jejím vysněném klukovy z vedlejší třídy . Ách Timmi . Vzdychla Elena . Elena usnula a zdál se jí sen o Timmim jejím vysněném klukovy se třídy. Ell ., Eleno zlalato vástávej ! Budila ji matka . Elena vyletěla z postele . Á dnes mám mít focení ! Vyletěla do koupelny . Vzala si šaty a namalovala se udělala si krásný účes a snažila se překrít jejé akné . Vzala si batoh a sešla dolů . Vypadáš nádhreně zlato polychotila matka Eleně . Elena se začervenala a řekla díky mami . Elena se nasnídala a rodiče jí odvezly do školy . Rozloučila se a přidala se k Ritě . Ahoj Rito ! Pozdravila Elena . Ahoj Ell . Hele támhle je Hellena a Kiara . Přidáme se k nim Rito ? Ell , nechci ti kazit iluze , ale využívají tě . To není pravda Rito neznáš je jsou celkem fajn. Ách koukni Rito ! Támhle je Tim ! Rita protočila oči . Crrrrrrrrrrrrr. Zvoní na hodinu a nastává focení . Šly ven paní fotografka . Paní fotografka je moc dobře znala fotí je od první třídy a už jsou v deváté baží to ! Jako voda . Takže porovnám si vás ! Řekla . Tanjo ty se sedni tady na lavečku a posaď se jak je ti pohodlné . Tanja přehodila nožku přes nožku a usmála se . Kiaro ty na levou stranu vedle Tanjny stejný sed . Rito ty vedle Tanji na druhou stranku . Děcka se srovnali a koukli . Elena stála vedle Timmiho . Usmívala se . Cvák , fotka .Úvod

Essence je dívka která jezdí ráda na koních ale pak spadne z jejího koně při krátkém cvalu bude pomalu překonávat strach z pádu při prvním pádu z koně skončí v nemocnici pak se vrátí ke jejímu koni o kterého se zatím staral její kamarád Johan. Pak se z koněm znovu skamarádí a pak začne jezdit bude profesionální jezdkyní a bude dávat soukromé hodiny !


Heya Batalione ! Jeď popohnala koně do klusu . Pak dala povel ke cválu . A pohybovala se do rytmu Batalionova cválu . A užívala si jízdu ... Pak na ní zamával otec . Essence přilejela k němu . Ahoj tati . Ahoj Ess jsi den o de dne lepší ! Oh díky tati ale to je zásluha Bataliona , odvádí skvělou práci . Jistě popleskal její otec Bataliona po krku . Batalion klidně přikívl . Tak budeme trénovat ? Promin zlato jsem tu jen na skok ale domluvil jsem to na zítřek z Johanem . Díky tati schladím Bataliona a půjdu mu pomoct ze stájí . Dobře zlato :) . Essenc schladila Bataliona a odsedlala ho dala mu studenou vodu a seno a šla pomoct Johanovy . Ahoj Johane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama