Prosinec 2012

Dobrodruštví Severu

31. prosince 2012 v 17:55 | Lia |  Filmy a Seriály
Ahoj dneska jsem se zase pustila do článku zase o filmu . Je to film Dobrodužství severu.

Inspirováno románem Jacka Londona.


Prožít prázdniny u dědečka v Montaně je rozhodně lepší než návštěva nákupního centra!
Americký dobrodružný film (2009). Hrají T. Bottoms, Ch. Lloyd, A. Gade, Ch. Dempsey, V. Cartwright a další. Režie R. Gabai (85 min)Inspirováno románem Jacka Londona.Devítiletá Ryan, městské dítě, jede na návštěvu ke svému dědečkovi do malého městečka v Montaně. Studené podnebí, blázniví lidé a žádné nákupní centrum rozhodně Ryan příliš neokouzlí. Když však zachrání zraněného divokého psa Bucka a pozná nové přátele, její postoj se začíná měnit. Blížící se závody psích spřežení by mohly být skvělým dobrodružstvím - nechá se ale Buck zkrotit, nebo zvítězí jeho divoké instinkty? zdroj : http://relax.lidovky.cz/tv-program.asp?detailbox=89_20_12633327

Vlastnímy slovy : Je to velice zajímavý běžný americký film , pro citově slabé i dost emotivní jsou tam pasáýe u kterých ty citově slabí můžou brečet . Například když Bucka (čti Baka) budou chtít utratit protože skočil na jednoho z lidí myslí se že je moc divoký vlk a nemůže být ve městě ale ani v lese na život v lese byl už moc přispůsobilí životu psa chtěli ho utratit zabít . Ale nakonec si ho vezme jeden milý muž do svého srubu který je blízko lesa . Kde se Buck bude cítit dobře a zároven bude mít tu lidkou péči .
Zlatý Kompas

29. prosince 2012 v 21:06 | Lia |  Filmy a Seriály
Ahoj je tu další film co byl v sobotu na nově em tohle je článek co píšu v sobotu , změnila jsem jen datum vydání . Já tu v pondělí nebudu tak píšu článeček.

Co je to zlatý kompas ?
Je to kompas z obrázky a znaky umí ukázat pravdu ale pravdu v ní umí číst jen málo kdo Lyra Belaqua se svím deamonem Pantem to však dokážou .


Kdo je Lyra Belaqua a kdo je Pant ?
Lyra je sirotek a Pant je její démon prvávě Lyra umí číst v tom kompasu je to dcera divoženky a Sira Azriela.


K čemu mají lidé deamony ?
Lidé ve filmu zlatý kompas mají deamony jako své mazlíčky ale panuje mezi němi nerozdělitelné pouto .


Dá se to pouto rozdělit a pokusil se o to někdo ?
Ano tak nazývaní vrahouni kradli děti romonum a chudým lidem testovali to nich protože se na nich ještě neusadil prach a jsou neviná povedlo jsem jim to na Billim romunském chlapci .


Co je to Prach ?
Všem lidem je jasné co je to prach ale co je to prach ve filmu je to prach co lidi přes polární záři do sebe vtahují přes sváho deamona z jiných světů co nalezli lidé.

O co se pokusí Lyra ?
Lyra se pokusí tohle šílenstvý zastavit svůdcuje mocného ledního medvěda Yorka Birnisna a on jí pomůže zachránit ty děti Lyra zničí stroj na odělovaní deamona od lidí . Dále tak zajistí Yourku Birnisnovy vyhnanci z jeho země trůn namluví králi polaráních medvědů že je deamona Yorka král medvědů toužil po deamonovi protože se považoval za člověka . Lyra mu namluví že je deamon Yorka a také že se sním musí utkat v čestém boji aby se stala jeho deamonem ale York vyhrál stal se králem polárních medvědů .


Jak dostala Lyra zlatý kompas ?
Dostala ho od jednoho z mistrů na její škole .


Proč Lyře York pomáhal ?
Lyra našla Yorku Birnisnovy jeho zbroj a jeho duší byl jí zavázán a měli spolu smlouvu .

York a Lyra

Znáte tento film ?
Co se vám z něho nejvíc líbilo ?
Umíte zacházet s kompasem ?
Líbí se vám lední medvědi ?


Simpsnovi

29. prosince 2012 v 20:28 | Lia

Ahoj tak jsem zase udělala nějákou grafiku !
Ohlávka

28. prosince 2012 v 17:10 | Lia |  My Diary
Ahoj , no dneska jsem se pokusila u koní nasadit Měsíční Záři porpvé ohlávku měla to jen chvíly a snažila se to sundat ze všech sil ale něják jí to nevyšlo teprve si na ní musí zvyknout je to hříbě a je velmi roztomilá ! A dal jsem si četla komentáře k mé grafice , no já říkám že mi grafika moc nejde takže mi to nemusíte kritizovat snažím se o něco a dělám to hodinu a někdo pak napíše ,,Hm podle mě to nejsou blendy" A já fakt tu grafiku moc neumím ale snažím se tak prosím nechte si ty urážky k tomu . To platí jen pro ty co mají problém . Jinak mě napadlo že budu psát povídky a příběhy a básničky na přání takže jestly někdo chce tak hlasujte jestly mám psát ukázku jednoho příběhu najdete v rubrice příběhy myslím tak ahoj :) kdyžtak dolů hlasujte mám psát nebo ne na obědnávku příběhy ?
Blendy :DDD

27. prosince 2012 v 21:14 | Lia
Ahoj dneska je celkem nuda nemužu uvěřit jak ten den rychle uplynul no mám nový desing jak si můžete všimnou dělala mi ho Adelaida mě se líbí a co vám je takový hezký no ! A taky jsem něco nového přidala do menu a pracuji na dalším příběhu zatím vám o něm nic neřeknu protože by to pak nabylo překvapení .

BlendyDívky v Sedlech

27. prosince 2012 v 15:47 | Lia |  Knihy
Ahoj dnes bych ráda napsala o mé nej knize první vám napíšu co se dnes dělo !
Náš Max má zase něco se zadníma nožkama pořád si je olizuje a kouše a nevíme proč to už je po druhé co se mu něco stalo s nožkama je to velké plemeno brenský salašnicky no tak je to takový nahnutý ale tet o knize '!

Tuto knihu napsala Bonie Bryantová .
Je to má nejoblibenější kniha !
Jak už vám došla je to kniha o koních a o Dívkách Carol Hansonové , Stefi Leakové a, Lise Atwoodové jsou to krásné příběhy četla jsem skoro všechny !
Dám jenom obrázky 3 dílů.
Grafické upravení : Lia


Interwiow z upírem

25. prosince 2012 v 23:35 | Lienka |  Filmy a Seriály
Ahoj mám tu další velmi zajímavý film Interwiow z upírem , bylo to včera pozdějš na nova cinnema . Nedala bych tp přístupno od 12 je to tak trochu drastický a nějáký děti by se mohly bát ! Je to film o upírech jak jste si mohly všimnout . Doporučuju je to velmi fascinující a moc mě to bavilo . Je to thiller film je samozdřejmně Americký .


Novinář Molloy poslouchá pohnutý příběh podivně bledého mladíka Louise, jenž kdysi přestoupil práh smrtelnosti. S věcným klidem, za nímž cítíme obrovská traumata a netušené hrůzy, líčí Louis všechna svá setkání s lidskou krví a se smrtí…

Po Vlkovi a po nových verzích Draculy a Frankensteina je snímek Neila Jordana Interview s upírem dalším pokusem zpracovat klasický "pokleslý" hororový námět na úrovni A kinematografie: dát mu intelektuální přesah a moderní obsah i formu, a luxusně hovybavit
prostřednictvím kvalitního hereckého a tvůrčího týmu. - V současném San Francisku dává zvídavému mladému novináři interview upír Louis. Líčí mu své životní osudy od roku 1791, kdy si ho v New Orleansu jako společníke vybral elegantní, cynický upír Lestat. Louis však odmítá přijmout vnucený nový úděl a vzpírá se upírským pravidlům: nechce zabíjet a sytit se krví svých obětí Lestat vynaloží mnoho námahy na to, aby deprimovaného druha přiměl k poslušnosti. Obstará mu dokonce upírskou "dcerku", malou Claudii: Dívenka a Louis se však proti svému "otci"vzbouří a vydají se do Evropy. Ani upírská komunita, již objeví v Paříži, však zoufalým a pochybujícím "upírům proti vlastní vůli" nenabízí východisko. Doba se mění, ale Louis a Lestat nezměněni přežívají až do současnosti, jež nesmířeným hrůzným parazitům poskytuje dostatek zajímavých příležitostí k životu... - Neil Jordan pokračuje ve zkoumání jedinců, vržených do výlučné existenciální situace. Podobně jako ve formálné příbuzném Společenství vlků (osobitě spojujícím vlkodlačí mýtus s přiběhem o Červené Karkulce) používá tvůrce převrácené optiky.. Normální lidský svět (včetně přirozených partnerských vztahů) je beznadéjně ztracen. Neschopnost
zvládnout novou. danou roli ochromuje hrdinu v emocionální rovině a
odsuzuje ho k osamělosti. Pro Jordana upíři zosobňují existenciální roztříštěnost moderní doby. Autor jim odnímá nejen naději ke smíření se světem, ale i "osvobozující" možnost zemřít. - Tradiční upírské vyprávění zde sice získává další rozměry; avšak ztrácí své nezbytné naivní kouzlo. V příběhu, místy zatíženém literárností (scénář napsala Anne Riceová podle svého knižního bestselleru z roku 1976), se střetávají "pohádkové""konvence hororu s realistickými prvky (psychologie, naturalismus krvavých scén). Jordan se dotýká úvah o zodpovědnosti k tradici v rovině mezilidských.i kulturních vztahů. Zajímavá, ale žánrově nevyvážená a poněkud odtažitá podívaná nabídla hereckou příležitost Tomu Cruiseovi v nezvykle záporné roli upíra
Lestata. Snímek je věnován zemřél6ému Riveru Phoenixovi, který měl původně hrát roli novináře.


Zdroj : http://www.fdb.cz/film/interview-s-upirem-interview-with-the-vampire/9149
Návšteva

25. prosince 2012 v 19:07 | Lienka |  My Diary
Ahoj , dneska jsme byli u babičky , sebou jsme měli Ajku , Tečku , Bessy jsme nebraly a Maxe už vůbec ne ! Psy dováděli , byli jsme snima venku tak tam dělali bordel ve sněhu. Já sem vzpomínala jak sem jako malá pustila všechny králíky ven a nemohla jsem je chytit :D Pořád tam jsou jakýsi králíci :D Ajka z Tečkou pořád na ně štěkali na ty králíkárny . Na konci článku dám fotky mp3jky co jsem včera dostala :) Taky jsem dostala hrníček Milka a jakýsi drobnůstky . Psy dostaly nový obojky a vodítka , a také takový ty crekry jmenovalo jse to Crazy Snack for dogs . Bláznivé krekry pro psy :D V mp3 mám písničky je tam volba i že si tam můžu dár fotky video je tam i hra snakes a takový různý vymakanosti :D


Blend z Avril

24. prosince 2012 v 15:46 | Lienka
Ahoj tak už je půlka dve fuč ! Ale udělala jsem vám Blend z Avrilkou !Byla bych štsatná kdyby mi přišla zaspívat pod stromeček ale dám si jí do mp3jky :DDDD


Přidám sem ti nápiskyNedala jsem všechny ale nějáký jo klidně stahuj !

Vánoční Nápisi

24. prosince 2012 v 14:41 | Lienka