Laya

21. prosince 2012 v 15:46 | Wrčoun |  Příběhy
Můj první příběh !Naše kolena se skoro ztřetla málem sem se ho dotkla ! Tělem mi projel adrenalín a vrušení . Laya seděla v autobuse a naproti ní si sedl krásnej kluk . Je to možné ? Není to možné ! Je ? Ne ! Přemítala Laya . Moment kdo by si sedl ke mě ? Ptala se saba sebe . A odbočila pohledem od toho kluka , měla pocit jako by se na ní díval pokaždý když obrátí oči jinam . Mile se na něj usmála . Kluk ten úsměv mile opětoval . Laya se začervenala tak jako nikdy . Úplně hořela . Ách ne musela vystupovat , mile se na něj usmála a odkráčela ven . Wrrr , wrrr ,,Kdo to zase je " ,,Ahoj Lay zítra jedu do nemocnince,, ,, Cože ?! Proč , v kolik ale ..." Volala její kamarádka Amanda . Laya Amy zahrnula otázkami . ,, Zdravotní pozíže Lay neboj budu v pohodě musím A... Tůůt . ,,Amy ! " V tu dobu se tam objevil její idol se autobusu . Laya čekala na autobus musela přestupovat jela na jeden měsíc k babičce daleko od domova . Za pět minut Lay jel autobus . Laya rychle nastoupila a sedla si na volné místo hned v první řadě . Vedle ní v druhé řadě po levé straně se posadil její idol . Sladce se na ni usmál . Bylo ještě brzy ráno a tenhle autobus jel dvě hodiny ! Laya si nastavila budík na hodinu a usnula . Spala ale jen půl hodiny než prudce zastavily a Laya skončila na zemi skrčená pod sedalem . Rychle se zvedla oprášila se a promnula si zápěsti . ,,Au" Zabručela si potišeji . Laya musela ještě několikrát přesedat a i vlakem . Ten kluk jí byl pořád na blízku ! ,,Asi jedeme do stejného cíle co ? Zeptal se jí . ,, Em , co ? Em jo ano asi " ,, Ehm jsem Mike" ,,Laya" Představila se a sladce se usmála . ,, Asi jedeš do Want.... ne ?" ,,Ano , taky to takhle zkracuji " ,, A nezašla by si někam zítra ?" ,,Jedině pod podmínkou že si semnou dáš studenou cocalu a dlouhý běh v 6 ránno . " Zasmála se . ,, To se nadá odmítnout" řekl Mik . ,,Zítra na nádraží ve Want ? " Zeptal se Mik . ,,Jo!" Dorazily na místo asi v 20:00 babička Lay už čekala . Nestihla se ani z Mikem rozloučit ale měla radost že ho zase uvidí . ,, Ahoj babí " .
,,Vážně takhle brzo chodíš běhat Layo ?,, Zeptal se mi v 5:59 když Laya dorazila . ,,Chceš vědět pravdu ?,, Mik přikývl . ,, Většinou ano , ale za autobusem.,, Mik se zasmál . ,, A za čím se budeš honit dnes ? ,, ,, No byla bych rači kdybych se nehonila rači bych si dala někde to chapuchino cocolate ,, zasmála se tomu jak to vyslovila . Mik se k jejímu smíchu přidal . ,,No v tom případě bych tě rád pozval na snídani do kavárny kterou za 3 minuty otvírají co ty na to ? ,,To zní dobře,, Otevřeli kvárnu Mike vešel pozdravil a posadil se do jednoho pohodnlého křesla ze stolkem , Laya ho následuje . Příjde k nim obsluha . ,,Co to bude" ,,Já si dám coffe bez cukru z trochou mléka a šlehačkou na vrh a čokoládo vanilkoivý kroasan z kopečkem zmrzliny, pro slečnu cofee cocolate z mlékem ze šlehačkou a to samé ! . Servírka jen udiveně zírala a utekla do kuchyně . Laya se podívala na Mikeho pak na dvěře do kuchyně a vybuchla smíchy . Mike jen seděl a nevinně mrkal s usmvem. ,,Jsi prostě ůžasný Mike!" ,,Ty taky nejsi špatná Layo" Za chvíly jim donesli obědnávku , servírka se podívala na Layu jakoby potom co slyšela od Mikeho neutekla s obdivem . Layla se uchetla a pustila se do toho co jí Mike obědnal . ,,Není to zrovna zdravá snídaně ale je to moc dobré " Řekl Mik . Layla je přikývla a a jedla . Později odpoledne po obědě se domluvili že si zajdou do Parku na piknik Laya mělu tušení že z nich budou velcí kamarádi . Šly tedy spolu na piknik na louku do parku každý vzal něco a šly . ,,Co támhle ta loučka ? ,,Zeptala se Laya a ukázala na vyvíšenou loučku z hládkým vrchem. ,,Skvěle,, ocenil Mike a vyšplhaly se na ni rozložily deku a plánovaly co za dnešek mohou společně ještě stihnout měly si tolik co říct a měly tolik společného až to bylo k neuvěření . ,,Pak by jsme mohly jít na tu vysokou rozhlednu ,, řekla a ukázala na nedalou rozhlednu . Mike přykývl . Uběhl den jako voda . Laya ležela večer v posteli a musela myslet na Mikeho . Nemohla spát , oblékla si župan a šla na velký balkon jejího pokoje chtěla jsi všechno srovnat . Začneme otázkou číslo jedne rozkládala si v mysli Laya . Mám ho brát jako svého kluka ? Zatím ne odpoveděla jsi sama v mysli. Ale je to můj dobrý kamarád . A ted pochybnosti . Co když má dívku a já jsem jen holka na léto ? Moment dyť jsem si vyjasnila že nejsem jeho holka tak co tu tu plácám . Teď mám v hlavě ještě větší zmatek " ,,hmm" Zabručela si pro sebe . Uvidíme z čím příjde Mike zítra a pak rozhodnu prohlásiila v mysli a šla spát .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adele Violet Adele Violet | Web | 22. prosince 2012 v 12:13 | Reagovat

Píšeš celkem hezky, ani moc hrubek jsem nenašla :DD! (což já nacházím hodně v takových to příbězích na blogách!) :)! Jen tak dál.. AV.♥

2 stepik stepik | Web | 22. prosince 2012 v 12:38 | Reagovat

Píšeš moc pěkně.
Pravopisné chyby jsem nenašla.Napíšeš i příběh na pokačování?

3 wrrrrr wrrrrr | 22. prosince 2012 v 12:39 | Reagovat

Myslím že jo ale už mě to moc nebere začnu asi nový

4 Camilla Camilla | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 19:43 | Reagovat

Oo !!! Užasný !!!!
Si moc šikovná, miluju tvoje povídky :)
Jen tak dál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama