Vzpomínky příběh na téma týdne

17. února 2013 v 17:41 | Lia |  Příběhy
,,Né ! Křičela Lili ze spaní . O čem se jí asi zdá podivila se její kamarádka Amy se kterou bydlela Lili měla špatné dětstvía občas se jí ve spánku vraceli vzpomínky . Amy se podívala na hodinky a pak zpět obrátila pozornost ke knize kterou četla . V tom se Lili probudila celá spocená a udýchana vystrašeně se kolem sebe podívala.

Pak se uklidnila ,, Zase jsikřičela. řekla Amy a pousmála se . ,,Promin,zase semi zdálo o tom však víš. řekla Lili a napila se chlazené vody co stála na jejím nočním stolku . Co to mělo znamenat ta vzpomínka byla tak tak živá co to bylo . Myslela na svůj sen zdálo se jí o jejím nevlatním otci chtějí jí něco vzpomínky ve snech říct ? Asi ne je to jen sen pomyslela si a pak vstala a šla si sednout do obývacího pokoje dál a nepřítomě přemýšlela nevěděla co ten sen byl.

Za chvíly přišla Amy ,,Jdu skontrolovat poštu . řekla a šla pro poštu Amy se vracela a předala Lili 6 dopisů . Lili na ně pohlédla koukla se na jeden ten byl od banky pak na druhý tam bylo jen její jméno otevřela ho a četla si v duchu . : Ahoj Lili ty asi nevíš kdo jsem byla jsi ještě moc malá holka bylo ti 5 sem Danniel a moc rád bych ti vynahradil tvé dětství tvůj táta ....: Lili dopis nechápala ale připomínal jí její sen taky byl o jejím otci ale nevlastím ale ..

Pamatovala si co jí otec dělala ani trochu se jí nechtělo věřit že by tu byl znovu začínala se bát-. Roztrhala dopis a rychle ho vyhodila snažila se na to nemyslet že by jí vzpomínka ve snu chtěla varovat ? Vzpomínky,vzpomínky proč já nemám žádnou dobrou ? Pomyslela si . Uklidila dopisi a podívala se na hodinky bylo půl 2 druhé odpoledne šla se projít . Zajít do obchodu šla ale pořád se otáčela něčeho se bála ale čeho návratu svého otce ? Pitomost .

Lili pořád přemýšlela koupila si čokoládu a minerálku a pizzu vrátila se domůa na gauči znovu usnula . (Sen: Lilianko ! Neboj se mě prosím chci se k tobě vrátit Lili ! Lili utíkala viděla svhého nevlastního otce jak jí chce pohladit utíkala a utíkala ale už nebylo kam pak najednou uviděla dveře a další dveře a další nebylo čas přemýšlet vlezla do bočních kde bylo napsáno Nebe . Když vlezla do těchto dvěří sen se odehrál znova vlezla do dvěří kde bylo napsáno Peklo a sen byl znovu a pak vlezla do dvěří kde bylo země a pak se probudila .

Co to bylo pomyslela si probudila se opět spocená rychle se šela osprochovat pak pomalu cucala čokoládu a přemýšlela našla vzkaz od Amy že odjela ke svému milému klukovy Lili tam byla sama byl večer osm hodin rozhodla se že půjde ven šla se projít pak jí někdo začala pronásledovat šla do obchodu a pak ven vyšla a v tom jí někdo ,

praštil do hlavy probudila se v místnosti s dlouhou chodbou její otec? Že by pomyslela si a promnula si hlavu , ,,Lilianko ! řekl někdo . Lili se zvedla a běžela ten člověk za ní pak byla u tíd věří vlezla do těch kde ve snu po třetí byla venku ryschle běžela domů a zamkla od té doby věřila svém snům jako předpovědi :))

Vaše Lia

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adele & Madeline Adele & Madeline | Web | 18. února 2013 v 16:35 | Reagovat

Máš (moc) hezké příběhy, povídky, prostě podle mě hezky píšeš :)! Ráda čtu tvé příběhy. :) Jen tak dál, znám více blogů, jejichž admini přidávají příběhy, básně, povídky apod.. Podle mě patříš k jednim z nejlepších. → Můj názor ;)! Adele *

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama