Duben 2013

Nááákupy

25. dubna 2013 v 17:08 | Borí |  My Diary
Ahoj konečně jsem si uštěřila tolik peněz abych si mohla koupit hoodně oblečení sice nebudou fotky ale napíšu vám co sem si dnes všechno koupila !

Trička
1) Jedno tričko růžová barvy dlouhé a volné co se mi ze všech nejvíc líbí ! 140 kč
2) Pak jsem si koupila zelené trička na kterým byl velký bílí tygr . 200 kč
3) Třetí tričko je černé a je na něm velký bílí anglický plnokrevník . 230 kč
4) Čtvrté tričko bylo je celé bílé z takovíma diamantíka levnýma víte co myslim . 180 kč
5) Poslední tričko je černo růžové z opaspkem flitrama je višito Girl . 99 kč ve slevě

Kalhoty
1) Tepláky oranžové takové dlouhé přes celé nohy takové volné a jemné . 130 kč
2) Pak třičtvrtáky pod kolena zelené z žlutým pruhem taky takové volné. 150 kč

Brýle
1) Jedny warfajer zrcadlovky červané obruče jsou fajnové . 60 kč
2) wajfarer s průhlednýmy skly a žlutými oboroučkami . 60 kč

Naušnice
1) Kruhy postříkané zlatou barvou . 30 kč
2) DLouhé motýli z třásněma z kovu na motýlích diamanty jen takové ty obyčejné . 25 kč
3) Jen tečky takové do uší zelené a modré barvy . 35 kč
4) a pak takové hlavy žáby ale ty sou hrozně na to ucho těžké 40 kč .

Prsteny
1) Jen takový obyčejný šedý a na tom moje znamení beran . 30 kč
2) Ten po změne teploty mění barvu . 45 kč

Boty
1) botasky takové pohodové černo růžové . 250 kč
2) Baleríny bílé z takovou růží 199 kč
3) Baleríny černé z myšlí mašle leopradí znak . 160 kč

Čelenky
1) čelenka z růží . 45 kč
2) zelené čelenka ze zuby . 29 kč

ták to je vše .)


Anna blog ?

24. dubna 2013 v 18:02 | Borí |  My Diary
Ahoj , Ahoj znáte někdo Anna blog ? Blog o anorexii ? Já teda ne ale narazila jsem náhodou na video Anna blogu . Newím přesně co se stale ale majitelka toho Anna blogu co už ted ten blog není se moc všem omlouvá prý její blog působil pesimistycky a stáhl nějáké holky do anorexii ráda bych se z majitelkou Anna blogu popovídala je to docela zajímavé téma Anorexie. Musím si sjednat chůzku z nějákou anorektičkou ,,bývalou. Zajímalo by mě to jaké to je ale zažít bych to nechtěla učila jsem se tet ve výchově o zdraví o anorexii je to vlastnš mentální anorwxie většinou ze stresu si myslím. Ale nezažila jsem to zkusít to sledovata zárověn rozjedu prjekt o městu mohelnice víc bude v začátku prjektu no tak Ahoj!


I WOLF - JÁ VLKEM

19. dubna 2013 v 18:42 | Lia |  My Diary
Zdravím , chci se dnes svámi podělit o jednu věc .... O mé vnitřtní zvíře . Pomohu vám najít vaše vnitřní zvíře !

Uvolněte se a párkrát se shluboka nadechněte a řekněte si co ste samy si vyberte své životní zvíře z kterým půjdete pozbytek života který ve vás bude !! Vyberte si své zvíře poslechněte svojí duši svoje srdce a řekněte co ste nahlas ! Řekněte mi to ! Co jste za zvíře ? Máte ho uvnitř vypuste ho na chvíly ven budte na zbytek života volní jako zvířata ! Můžeš být orel, pes, kůn, kočka, šelma,sup . M"žeš být škaredý či hezký to je na tobě můžeš být mazaný jako liška a nebo silný jako medvěd rychlý jako geprad nebo malý jako včelka nezapoměnte vaše vnitřní zvíře pořááád žije "" I když tělo zemřelo duše odešla a srdce přestalo být vaše vnitřní zvíře vás nikdy neopustí zemře svámy !!
BE INNER ANIMAL !!!

Je i víc zvířatz třeba sloni i když ste malý a hubení u vnitř můžete být sloni !!
Můj žovot od začátku - Mikeš 1.část

15. dubna 2013 v 18:25 | Lia |  Zvířata
Narodil jsem v takové malé vesničce přesně nevím kde jsem se tu na světě vzal ale něco jsem pochytil ! Moje první setkání z páničkou bylo v té vesničce na autobusové zastávce já se jen tak toulal kolem a otřel jsem se páničce o nohy byla tam tahdy i moje sestra která byla ovšem plachá jsem rád že já ne protže pak by měla páníčka dilema kterýho si vzít vzala si mě nepochybně ! Odnesla jsi mě domů chvíly jsem byl v přísném utajené v kleci nesnášel jsem tu klec ale byl jsem tam až se o mě dozvěděli i osatní no to sem byl ještě kočka začali mo říkat Čikita a Micka já věděl že jsem kluk ale oni zřejmě ne no až sem si zvyknul pustili mě z klícky ale na noc mě zavírali do kůlny abych se nikde nezatoula byl jsem někdy i v kotelně s lidmi mám moc ráda lidi ale jak kdy :) Dávali mi jíst měl jsem je rád ale byl jsem venku když jsme se stěhovaly na další vesnici nevadilo mi to jen sem měl trošku histerický záchvat v autě ale co nevadí to tam jsem byl ještě kotě a pořád jsem pro ně byl ještě čikita ! Hodně jsem spal v dílně a taky v seně i venku na dvoře byla zima pánička mi udělala v opuštěném kotci pelech akorát mi tam lezli dvě otravné kočky jednu jsem měl docela rád ale ti druhou to byla macina jedna byla Mouri a druhá Sindy . Sindy jsem moc rád neměl poškrábala a pokousala mi páníčku já paníčku koušu jen za srandy jinak ne !!! Nikdy bych moc nekousl i kdýž no jdeme dál ted jsem ve městě moc se mi tu líbí tady konečně můžu být i ve vnitř domu konečně pouští mě ven kdy chci větešinou . Někdo na mě pořád nadává že trhám žaluzije že škrábu gauč no jo to sem já Mikeš tady ve městě zjistili že jsem kocour docela legrační všichni byli šokováni pak mi ješě dlouho říkali Čikito ted mi říkají Mikeš ale občas mi někdo řekně i Čiki ale to mi neva tak ahoj !


Můj život od začátku - Všichni

14. dubna 2013 v 19:24 | Lia |  Zvířata
Ahoj rozhodla jsem se udělat takový deník že to píše to zvíře atd takže se :))))

Ahoj já jsem Bessyna jsem čistokrevná bílá labradorka a jsem velm i krásná aspon mi to každý říká je mi 56 let když to počítám měla bych už být babička ale nejsem ani matka má pánička nechtěla abych měla štěnáta má páníčka je Soňa mám jí moc ráda je to jedinej člověk kterýho respektuju a t ostatní ? hmm to nevím ty mě jen drbou a občas mě taky vynadají za to že se hrabu v odpadcích ale pokud tohle čte nějáká jiné zvíře určitě me chápe no chochejte se míím životem dál mám tu i svoje spolu bydlící jednu fenu je velmi em rychlá ! Ano to je ono hyperaktviní fena Tečka ale asi sem taky něco napíše pak tu mám kámoše Mikkyho - Mikeš takovej fešák no jak bych to řekla má všechny u čmuchací části :D A pak tu je ještě jeden člen naší zvířecí party který je tedy docela odlišný žije v takové staré stodole spíš v chýši nebo jak to nazvat sem fena nemohu najít všechny výrazy jako lidi no v té stodole žije králík Loky je takový roztomile zajímavý až na to že se o něj nikdo nezajímá já a Loky máme téměř svůj život za sebou nikdo nepamatuje kde sme se tu vzali ale Mikeša Tečka to ti jsou tu jen krátce a mohu potvrdit že jsou to ještě děti i Loky no já sem tu prostě nejstarší a jsem na to pyšná ! Oni sem ted taky něco napíšou !

Ahoj jsem Tečka čictokrevná border kolie moje matka je Ajka je trošku zblázněná to ballonu ale to já taky pro ballon cokoliv ! Ráda skáču na lidi což o mě vypovídá dost a taky ráda lidi olizuji ráda otravuji kocoura Mikeše pořád přede mnou utíká to nechápu jsem střeštěná bláznivka ..


Nazdárek jsem Mikeš , jsem roztomilí každej se semnou mazlí každej mě miluje každej o mě říká žádnou jinou kočku si nenechám jít qaž k hlavě ale jeho jo áach jsem svým životem fascinovaný jak jen mohu být tak krásný kocourek ? Hmm mám hedvábnou srst a ted mám jednoho hnusnýho klíštáka, pánička říká že až ce nacucne půjde pryč ! Celý juchu už se těším hrozně mi pije krev doslova se furt drbu omg !!

Čáu sem Loky prostě nudnej krásnej králík myslím že jsem i rozotimilý nikdo se o mě moc nezajímá ale docela mi to vyhovuje ale né když na mě moje paníé zapomene !!! Pak se o mně musí starat její sestra ta je milejší dá mi i mrkev i seno čistí mi boudu no jo mmůj život speciálně mi otrhala mé oblíbené větvičky než ten strom pokáceli a odvezli no to je pozorné ne ? vím jsem jen králík ale co na tom žiju a jsme hodný občas kousnu ale cooo nemaj mi hrabat do boudy když tam jsem miluju prokázky venku joo !


Ohnivci

13. dubna 2013 v 18:06 | Lia |  Příběhy
Upoutávka na příběh Ohnivci

Ted jsme se dostali k příběhu ve světě zvířat alias - Ohnivci

Zvířata vytvořili dvě strany které proti sobě mají bojovat rozdělili si zvířecí říši na dvě poloviny každá zbrojí udělaly uprostřed velikou zed aby k sobě nemusely vůdce jedné strany byl ohnivě zapálený kocour Jumps . Na druhé straně byl vůdce lišák byl velice mazaný jak se o liškách povídá byl to Fox . Jumps měl na své straně většinu koček ale né všechny tu do které byl zamilován ta byla na straně Foxe byla to Kaira velice ostrá kočka . A tak to začalo …

Kdo vyhraje? Bude mír ? Dostane Jumps Kočku do které je zamilovaný ?

Jaro

11. dubna 2013 v 14:50 | Liy |  My Diary
Konečně jaro ! Už je docela pěkné počasí až na to včerejší u nás pršelo ale už je teplo dnes jsem si vzala sukni a sladila jsem se celá do zelené vypadá to docela pěkně až na to že mě řešou legíny ! No to je jedno jsem tet ve skole a dost dobře se ty počály sekaj ale co to nejlepší nakonec u nás ve škole je zakázáno chodit na fbc ale paní učitelka nám to jako dovolila a to je jediná ze všech učitelů ale nemůžeme to říct nikomu ani aby to někdo viděl a ted přišla jiná učitelka mi z holkama takovej šok už sme nevěděli jak to vypnout jsou ty kompy zasekaný no tak mě napadlo vypnout je obrazvku že takovej šok :DDD Fcb je zakázaný kvůli kiber šikaně na fcb se to stalo tak je to zakázaný tak čůsss !!!!! Lia - Liy

Booo

4. dubna 2013 v 20:20 | Lia |  My Diary
Ahojky no dneska byl super den mám zálusk na jednoho krásnýho kluka :D Boože no a jak se daří vám já dnes dlouhý článek nenapíšu nemám čas dělala jsem ještě tet referát na rychlo atd takže dám obrázke a konec tak páá


Jack

3. dubna 2013 v 19:01 | Lia |  Rodinka Postavy

Jméno : Jack
Věk : 22
Znamení : rak
Mazlíček : pes
O mě : Jsem docela pěkný a rád plavu : )